Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Vlaky Pendolino nabídnou novou gastronomickou službu
Od pondělí 4. února 2013 zavádí výhradní caterer, společnost JLV, a.s., ve spolupráci s dopravcem  novinku, která nemá na železnicích celé Evropy obdobu. Cestující si mohou objednat občerstvení prostřednictvím palubního portálu až na místo, aniž by chodili do bistrovozu nebo čekali na stevarda.

Službu je možné objednat z mobilního telefonu, tabletu nebo přenosného PC, který je připojený na palubní portál. Zákazník si vybere z menu teplých jídel a dál odešle spolu s dalšími údaji přes kontaktní e-mail. Platba je možná kartou nebo v hotovosti při doručení objednaných položek stevardem.

Profesionální přístup stevardů, moderní technologie, speciálně navržené jednorázové obaly s víkem proti rychlému chladnutí, ubrouskem a integrovaným jednorázovým příborem, umožní tak stravování i mimo vyhrazenou jídelní část soupravy SC Pendolino.

Služba je zavedena jako s ohledem na pohodlí a spokojenost cestujícím, kteří jsou nuceni cestovat s velkými zavazadly a mají obavu je opustit. Ale stále pro ně zůstane v provozu také minibar. U jeho obsluhy jde o nabídku hlavně drobných pochutin, teplých a studených nápojů.

Online objednávky teplých jídel tedy zpřístupní plnohodnotnou gastronomii ve vlacích také lidem, kteří nechtějí z jakéhokoli důvodu odcházet ze svého místa.

On-line gastronomické objednávky v SC Pendolino jsou jednoduché, rychlé a přehledné. Už nyní tento systém mohou cestující otestovat ve zkušebním provozu na adrese: http://jlv.webpreview.cz.

 

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59830/virtual/www/wp-content/themes/izdoprava/footer.php on line 120
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.