Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

České dráhy zvou na návštěvu adventních trhů do Drážďan
V období od 30. listopadu do 22. prosince 2013 můžou vyrazit cestující s výhodnými jízdenkami ČD Tip „Advent v Drážďanech“ z Prahy do Drážďan a zpět za cca 440 korun (16 EUR). Jízdenky platí ve 2. třídě přímých vlaků EuroCity. Nákup jízdních dokladů bude možný na eShopu ČD, předprodej začne v pátek 15. listopadu. Adventní jízdenky do Drážďan (Dresden Hbf) je možné zakoupit ze stanic Praha hl.n. nebo Praha-Holešovice. Jsou vždy zpáteční, výchozí z ČR, a platí ve 2. třídě vyjmenovaných vlaků EC. Jízdní doklad platí pro cestu tam pouze ve vlaku, který je na jízdním dokladu uveden. Z Prahy do Drážďan je možné cestovat vlaky EC 178 Alois Negrelli nebo EC 176 Johannes Brahms s odjezdy z Prahy hl.n. v 6:29 nebo 8:29. Cesta zpět je možná jakýmkoliv vlakem EC v týž den do 24:00 hod.

 ČD Tip „Advent v Drážďanech“ je v prodeji výhradně přes eShop ČD (www.cd.cz/eshop), nikoliv pomocí služby TeleTiket, přičemž jízdenku nelze vyzvednout v železniční stanici. Výlet do Drážďan je možné uskutečnit v období od 30. 11. do 22. 12. 2013, jízdenky jsou v prodeji od 15. 11. do 19. 12. 2013. Nákup jízdenek je potřeba provést vždy nejpozději 3 dny před odjezdem vlaku. Nabídku lze využít pouze do vyčerpání stanoveného limitu počtu jízdenek na vlak a den (kontingent).

 Cestující má povinnost si jízdenku vytisknout a předložit ve vlaku ke kontrole. Jízdenka je nepřenosná (vydaná na jméno cestujícího) a cestující se musí prokázat průkazem, jehož číslo uvedl během nákupu ne eShopu ČD. Jízdenku ČD Tip nelze z důvodů na straně cestujícího vrátit ani vyměnit.

 Během výluky 2. a 3. 12. 2013 je jízdní doklad platný i v náhradní autobusové dopravě mezi stanicemi Ústí n. L. hl.n. a Dresden Hbf a zpět a v následných náhradních vlakových spojích.

 

 * Cena jízdenky je pevně stanovena v EUR, pro přepočet na Kč se použije jednotný železniční kurs. Z ceny jízdního dokladu se neposkytují žádné další slevy.

 

 

 

Další články z IZDoprava.cz

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.