Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Lokomotiva v národních barvách poveze vlaky na Mistrovství Evropy ve fotbale !
Lokomotiva pro EURO

Měsíc před zahájením Mistrovství Evropy ve fotbale nasadily České dráhy do pravidelného provozu lokomotivu řady 380 v českých národních barvách. Na začátku června poveze tento moderní stroj českou reprezentaci do Vratislavi, kde se odehrají první zápasy našeho týmu. Fotbalový nátěr má také další  lokomotiva řady 163, která se jezdí v pravidelném provozu na spěšném vlaku z Pardubic do Vratislavi a zpět a v průběhu června poveze fanoušky šampionátu.

Českou fotbalovou reprezentaci poveze fotbalová „třistaosmdesátka“ v neděli 3. června a krátce po odehrání vratislavských zápasů se stane magnetem letošního veletrhu železniční techniky Czech Raildays v Ostravě (19. – 21. června 2012).

Druhá z fotbalových lokomotiv, řady 163, která jezdí od 11. května na spěšných vlacích z Pardubic hl.n. směrem do Lichkova a dále do polské Vratislavi, poveze ve dnech 8., 12. a 16. června fanoušky z Prahy do Vratislavi a zpět. Zpáteční jízdenky do vlaků Praha – Vratislav (Wroclaw) a Brno – Vratislav je možné zakoupit na www.vlakemnaeuro.cz.

Další články z IZDoprava.cz

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.