Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Den železnice 22.9.2012Oslavte s námi Den železnice v sobotu 22.9.2012 v Jihočeském, Libereckém, Moravskoskoslezském, Plzeňském a Středočeském kraji a v Praze.

V Jindřichově Hradci je připraveno modelové kolejiště, ukázky techniky HZS, jízdy parního či úzkokolejného vlaku. V Bohumíně bude v prostorech vedle bohumínského nádraží železniční pouť a budou uvedeny do provozu nové elektrické jednotky CityElefant. V Ostravě si bude možné prohlédnout depo ČD Cargo, přístupné bude řídící stavědlo stanice Ostrava hl.n. V Sušici si možné  prohlédnout modelové kolejiště, svézt se na drezíně a projet se okružní jízdou nostalgickými vlaky. V Nymburce bude výstava lokomotiv, jízdy po nymburském železničním uzlu a akční ukázky soupravy s odborným výkladem. V Příbrami se návštěvníci provezou vlakem Regionova po obvodu železniční stanice a mohou se zúčastnit exkurze na pracovišti řízení provozu. V Praze si mohou zájemci prohlédnout na nádraží Praha-Braník výstavu lokomotiv a vozů, na hlavním nádraží se pak budou konat exkurze do dopravní kanceláře.

Podrobnější informace na http://www.denzeleznice.cz/.

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59830/virtual/www/wp-content/themes/izdoprava/footer.php on line 120
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.