Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Společnost RegioJet připravuje provoz nových vlaků na Slovensku
V březnu 2012 by měly na trase Bratislava – Dunajská Streda – Komárno jezdit motorové jednotky Talent od výrobce Bombardier, které zajišťují železniční dopravu například i pro německé DB Regio. ( Vydáno 16.00 hod.)

Nové regionální spoje budou jezdit na základě smlouvy, kterou podepsalo Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálného rozvoja SR a železniční dopravce RegioJet, člen středoevropské skupiny Student Agency. Smlouva byla podepsána 27.12.2010 a to na devět let. Na přelomu února a března 2011 přijedou elektrické jednotky Talent na prezentační jízdy.

Společnost RegioJet počítá s nabídkou služeb pro cestující, které patří k běžné nabídce na linkách Student Agency. Cestující budou mít možnost bezplatného připojení na wi-fi, nabídku denního tisku, nabídku občerstvení a servis palubního personálu.

Na trase Bratislava – Komárno bude zajištěno spojení každou hodinu  po celý den a ve špičkách pracovních dní každou půl hodinu. Kapacita jednotlivých spojů bude 300 cestujících a provozovatel počítá  přepravit 1,9 milionu cestujících ročně.

Další informace o jednotkách Talent Bombardier

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59830/virtual/www/wp-content/themes/izdoprava/footer.php on line 120
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.