Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

České dráhy rozšiřují nabídku levných školních výletů
Od 15.ledna 2011 mohou školy vybírat z turistických cílů – Praha, Brno, Olomouc a nově i Český Krumlov. Novinkou je i cestování do Německa. 

Levné cestování vlakem bude od 15.1. do 15.5.2011. Ve spolupráci s německými drahami mohou školy využít cenově zvýhodněnou jízdenku do libovolní německé stanice, do které je možné vystavit mezinárodní jízdní doklad. 

Podmínky nabídky v ČR  platí 15.1. – 15.5.2011

Jízdenka je vždy zpátační a platí pouze ve 2. vozové třídě vlaků ČD.

Jízdenky platí v úterý, středu, čtvrtek, sobotu a neděli kalendářního týdne a také 25.4.2011 a to do 24.00 hod. prvního  dne platnosti(1 den)

Cena jízdného pro jednu osobu na obě cesty činí jednotně 80 Kč(bez ohledu na tarifní vzdálenost). Jízdenka může být vystavena pouze u pokladní přepážky ČD se zařízením pro elektronický výdej jízdních dokladů(UNIPOK).

Minimální počet cestujících ve skupině je 10 osob, přičemž pouze 2 osoby mohou být pedagogický dozor.

Podmínky slevy při cestě do Německa

Nabídka je určena školním skupinám žáků ve věku do 2 let. Jízdenky platí ve 2. vozové třídě. Skupinám je poskytnuta sleva 50% za úsek ČD z obyčejného jízdného a 60% sleva z mezinárodního jízdného. Další podrobnosti najdou zájemci na stránkách ČD ZDE.

Levné cestování nabídly České dráhy v loňském roce ve dvou obdobích. V termínu od března do května a od září do prosince se vydalo na výlet vlakem téměř 50 tisíc školáků.

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59830/virtual/www/wp-content/themes/izdoprava/footer.php on line 120
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.