Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Aktuální informace Českých drah!
Počínaje sobotou 18. září 2010 končí veškerá výluková opatření na železničních tratích Jindřichovice pod Smrkem a Liberec – Černousy. Od tohoto dne budou vlaky na těchto tratích opět jezdit podle pravidelného jízdního řádu. UPOZORNĚNÍ  na víkendovou výluku od zítřka 18. září od 06:00 hod. nepřetržitě do pondělí 20. září do 03:40 hod. provoz na trati Praha – Mladá Boleslav – Turnov.

Důvodem této výluky bude výměna pražců, podbíjení a svařování kolejí a oprava přejezdu v úseku Neratovice – Všetaty.

Rychlíky z Prahy-Vršovic do Tanvaldu ve 13:16, 15:16, 17:13 a spěšný vlak z Prahy-Vršovic do Tanvaldu v 19:13 budou mezi Neratovicemi a Všetaty nahrazeny autobusy. V tomto úseku budou nahrazeny autobusy také  rychlíky, které odjíždějí z Tanvaldu do Prahy hl.n. v 5:49, 7:52, 11:46 a 13:46. Předpokládané zpoždění vlaků za výlukou bude asi 20 minut.

Rychlíky z Prahy-Vršovic do Tanvaldu v 7:12 a 9:16 pojedou odklonem přes Prahu-Libeň, Poříčany a Nymburk hl.n., z Mladé Boleslavi hl.n. budou vlaky o zhruba 10 minut opožděny.

Z Prahy hl.n. do Neratovic pojedou v původním čase další vlakové soupravy, na které budou navazovat v Neratovicích náhradní autobusy. Ty svezou cestující do Mladé Boleslavi hl.n., Bakova nad Jizerou, Mnichova Hradiště, Turnova, Železného Brodu a Tanvaldu.

Rychlíky v opačném směru z Tanvaldu do Prahy-Vršovic v 15:46 a 17:46 pojedou v úseku Mladá Boleslav hl.n. – Praha-Vršovice odklonem přes Nymburk, Poříčany a Prahu-Libeň.

Z Mladé Boleslavi do Všetat pojede další vlaková souprava, na kterou budou navazovat náhradní autobusy do Neratovic a Prahy-Čakovic.

Osobní vlaky budou nahrazeny autobusy v úseku Neratovice – Všetaty a naopak. Předpokládané zpoždění vlaku za výlukou bude asi 20 až 25 minut. 

 Za komplikace a zpoždění způsobené touto výlukou Správy železniční dopravní cesty se České dráhy svým cestujícím omlouvají. Podrobnosti o výluce jsou k dispozici na www.cd.cz/omezeniprovozu a na vývěskách ve stanicích. Informace poskytnou také operátoři Kontaktního centra ČD na lince 840 112 113 nebo e-mailu info@cd.cz.

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59830/virtual/www/wp-content/themes/izdoprava/footer.php on line 120
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.