Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Rozčarování | Futurama

Začátkem července bude kolem Velehradu rušno!


0 0 votes
Hodnocení článku

Desátý ročník Dnů lidí dobré vůle se uskuteční ve dnech 4. a 5.července 2009 v obci Velehrad na Uherskohradišťsku. V době konání velehradských dní je v poutním místě očekáváno až 25 tisíc návštěvníků. Informace o dopravním zajištění v článku.

Slavnostní setkání se koná tradičně  při příležitosti  Dne slovanských věrozvěstů sv. Cyrila a Metoděje. Program zahrnuje mnoho akcí zaměřených na různé věkové skupiny. V sobotu 4.7.2009 proběhne také setkání vozíčkářů.

Organizační zajištění zajišťuje společnost  Petarda Production ve spolupráci s Olomouckým arcibiskupstvím, obcí Velehrad a za podpory Zlínského kraje. Příjezdové trasy a parkovací plochy budou vyznačeny. O d parkovacích ploch je zajištěna kyvadlová doprava.

Informace o dopravě 4.-5.7.2009 na Velehradě.

Parkování osobních aut bude bezplatně možné na obchvatu Starého Města, poutní autobusy mohou až na Velehrad a kyvadlová doprava je zajištěna viz níže uvedené:V sobotu, dne 4.7. 2009
bude zajištěna autobusová kyvadlová doprava obousměrně z Uherského Hradiště na Velehrad, obousměrně ze Starého Města na Velehrad, obousměrně ze Zlechova přes Tupesy na Velehrad, v čase od 17.00 do 23.00 hodin s posledním odjezdem z Velehradu ve 23.00 hod.
V neděli, dne 5.7. 2009
bude zajištěna autobusová kyvadlová doprava obousměrně z Uherského Hradiště na Velehrad, obousměrně ze Starého Města na Velehrad, obousměrně ze Zlechova přes Tupesy na Velehrad, v čase od 06.00 do 20.00 hod. s posledním odjezdem z Velehradu ve 20.00 hod.
Autobusy budou odjíždět:1.      z autobusového nádraží v Uherském Hradišti ze stanoviště B7, se zastávkami Staré Město, hřbitov a Staré Město, nadjezd2.      z vlakového nádraží ve Starém Městě, se zastávkami Staré Město, Lidový dům a Staré Město, nadjezd3.      ze záchytného parkoviště pro osobní vozidla na obchvatu ve Starém Městě pod nadjezdem4.      ze Zlechova od křižovatky (u kostela) na Buchlovice a Velehrad, se zastávkami Zlechov, keramika, Tupesy, škola a Tupesy, hřištěVýstup a nástup v obci Velehrad bude:

  • ve směru od Starého Města v prostoru Velehrad, křižovatka nad Modrou
  • ve směru od Zlechova v prostoru Velehrad, křižovatka k hotelu Mlýn

 

Více o programu na stránkách velehrad.eu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
0 0 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 1,20429 s | počet dotazů: 201 | paměť: 62316 KB. | 06.06.2023 - 04:55:15