Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Domacírady

Z důvodu opravy tramvajové trati v Praze 4 je zajištěna náhradní autobusová doprava

Z důvodu rekonstrukce tramvajové trati dochází od soboty 27. března 2021 (od 4.30 hodin) do pátku 4. června 2021 (do 22.30 hodin) k dočasnému přerušení provozu tramvají v úseku Náměstí Bratří Synků – Vozovna Pankrác. V souvislosti s rekonstrukcí dochází ke změně tras tramvajových linek: Linka číslo 18 je ve směru od Nádraží Podbaba ze zastávky Divadlo Na Fidlovačce odkloněna přes zastávku Otakarova do zastávky Náměstí Bratří Synků (výstupní zastávka je v ulici Na Zámecké, nástupní zastávka je v obratišti tramvají). Linka číslo 93 je ve směru od Sídliště Ďáblice zkrácena do zastávky Náměstí Bratří Synků (výstupní zastávka je v ulici Na Zámecké, nástupní zastávka je v obratišti tramvají). Pro cestující je zajištěna náhradní autobusová doprava. V denním provozu je zavedena náhradní autobusová doprava číslo X18 v trase Náměstí Bratří Synků – Palouček – Náměstí Bratří Synků. Náhradní spojení v úseku Náměstí Bratří Synků – Vozovna Pankrác zajišťuje v denním provozu odkloněná autobusová linka 193.

Současně dochází ke změně tras autobusových linek: Linka číslo 193 je v úseku Náměstí Bratří Synků – Pankrác vedena obousměrně po odklonové trase přes zastávky Horky, Jezerka a Sdružení. Zastávka Horky je v obou směrech v zastávce tramvají. Zastávky Jezerka a Sdružení v pravidelných autobusových zastávkách. Ruší se zastávky (v obou směrech): Nuselská radnice, Palouček a Pražského povstání.

Více informací o umístění náhradních zastávek MHD najdou zájemci na https://www.dpp.cz/omezeni-a-mimoradne-udalosti/detail/8803

Zdroj: Dopravní podnik Praha

Ilustrační foto: B.Borová,IZDoprava


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 1,19560 s | počet dotazů: 178 | paměť: 47150 KB. | 27.11.2021 - 18:56:37
X