Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Rozčarování | Futurama

Výluka na železniční trati S41


 

 

Ve dnech 19. ledna až 22. ledna 2015 vždy od 8:05 do 14:15 hodin bude uzavřena trať v úseku Moravský Krumlov – Moravské Bránice. Všechny vlaky budou po dobu výluky nahrazeny náhradní autobusovou dopravou, která bude organizována podle výlukového jízdního řádu.

Autobusy ve směru Mor. Bránice – Mor. Krumlov pojedou po dvou odlišných linkách: Linka A – pojede ze železniční stanice Mor.Bránice přímo do železniční stanice Moravský Krumlov. V případě, že má vlak končící zastávku Bohutice(Miroslav), pokračuje autobus přes Rakšice do Bohutic(Miroslavi,. Linka B – pojede ze železniční stanice Mor.Bránice do Moravského Krumlova na zastávku IDS JMK Mor. Krumlov, náměstí. Odtud rozveze cestující na zastávky linky 440 IDS JMK Kavalírka, Václavská, Stezka (všechny zastávky slouží pouze pro výstup).

Autobusy ve směru Mor. Krumlov – Mor. Bránice – Brno pojedou po dvou odlišných linkách: Linka R – pojede přímo ze železniční stanice Moravský Krumlov přes autobusovou zastávku IDS JMK Brno, Heršpická k žel. stanici Brno hl.n.. Linka S – slouží hlavně pro rozvoz cestujících ze železniční stanice Moravský Krumlov do zastávek a stanic ležících na trati mezi Mor. Krumlovem a Střelicemi (všechny zastávky na této trase jsou pouze pro výstup). * V případě, že má vlak výchozí zastávku Miroslav/Bohutice, jede autobus z Miroslavi/Bohutic přes Rakšice do žel. stanice Moravský Krumlov, kde je zajištěn přestup na linku R. Vlaky ve směru Ivančice – Brno a opačně jedou po dobu výluky jako přímé.

Linka 158 – Ve směru z Brna nebude s ohledem na delší jízdní dobu autobusů při výluce zajištěn přestup v Miroslavi, žel. stanici na autobusy linky 158 do obou směrů (Miroslav a Damnice). Cestující do Miroslavi mohou využít přestupu na linku 445 na zastávce IDS JMK „Moravský Krumlov, Náměstí“. Přestup mezi autobusy NAD (linkou B) a autobusy linek 440, 441 a 443 ve směru z Brna je zajištěn na zastávce IDS JMK „Moravský Krumlov, nám.“.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 1,42025 s | počet dotazů: 170 | paměť: 20244 KB. | 28.05.2022 - 16:00:54