Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Domacírady

Výlet parním vlakem z Lužné u Rakovníka k Berounce

Návštěvníci muzea obdivují nejvíce parní lokomotivy, kterých v muzeu  je více než třicet. Jedná se o exponáty z různých období železničního provozu, od malých lokálkových lokomotiv z přelomu devatenáctého a dvacátého století až po nejvýkonnější stroje. K pravidelným akcím patří také historické jízdy. Počátkem letošního července  vyjede historická souprava  z ČD Muzea v Lužné u Rakovníka k Berounce, na Křivoklát a do Berouna.  Ve čtvrtek 5. 7. 2018 pojede vlak tažený lokomotivou Kremák a 28. 7.2018  lokomotivou Papoušek.

 

 

 

Jízdní řád a ceník jízdného na trase Lužná u Rakovníka – Beroun a zpět

Tam       Stanice                                Zpět

11:43     Lužná u Rakovníka          17:59

12:30     Rakovník                             17:48

12:39     Lašovice                              17:10

12:47     Městečko u Křivoklátu  16:56

12:51     Křivoklát                              16:52

12:55     Roztoky u Křivoklátu      16:47

13:08     Zbečno                                16:36

13:13     Račice nad Berounkou  16:31

13:18     Žloukovice                          16:27

13:25     Nižbor                                  16:21

13:31     Hýskov                                 16:15

13:40     Beroun                                16:06

Jednosměrné jízdné :

Lužná u Rakovníka až Městečko u Křivoklátu – Beroun 140 Kč, děti 6 až 15 let 90 Kč

Jednosměrné Křivoklát – Beroun 70 Kč, děti 6 až 15 let 40 Kč

děti do 6 let zdarma (bez nároku na místo k sezení), přeprava kočárku a kol zdarma

Předprodej jízdenek ve všech pokladnách v síti ČD a doprodej ve vlaku.

Zdroj: ČD MUZEUM

Foto: B.Borová

 


Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 1,32844 s | počet dotazů: 168 | paměť: 53188 KB. | 24.10.2021 - 06:47:19
X