Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Rozčarování

Výhodné vstupné na AUTOSALON BRNO 2011 mají majitelé škodovek

Mezinárodní veletrh osobních automobilů, který se koná ve dnech 4.-9.6.2011 na Výstavišti v Brně, nabízí opět zajímavý program i novinky. (editováno 19:20)

Škoda představí v pavilonu P celkem 13 exponátů, včetně nejnovější designové studie Vision D. Národní premiéru bude mít model Fabia Monte Carlo. V sobotu 4. června 2011 dostanou řidiči v pokladně volnou vstupenku, pokud předloží klíče od škodovky.

Na letošním veletrhu nebudou chybět ani vozidla na alternativní pohon. Výrobci vozidel vidí  budoucnost v elektromobilech a investují do jejich vývoje obrovské částky. Některé vozy představí českému trhu. Třeba Peugeot se pochlubí novým elektromobilem Peugeot i0n, který si návštěvníci Autosalonu mohou i vyzkoušet. Totéž nabízí i Citroën se svým elektrickým vozem C-Zero. Nebude chybět ani italské vozidlo TAZZARI ZERO.

Současně s výrobou vozidel se zkvalitňují služby pro zajištění provozu elektromobilů. Dokladem je prezentace společnosti ABB, která na Autosalonu vystaví nově vyvinutou rychlonabíjecí stanici.

Další informace na stránkách www.bvv.cz

Dopravní informace – Dopravní podnik Brno sděluje. Z důvodu konání veletrhu AUTOSALON 2011 na brněnském výstavišti bude v sobotu 4. června od 8:30 do 18:00 hodin a v neděli 5. června 2011 od 8:30 do 16:30 hodin doprava posílena tramvajovou linkou P1 na trase: Zvonařka – Hlavní nádraží – Výstaviště – Pisárky a zpět (ve směru do centra je odjezdovou zastávkou Lipová).

V sobotu 4.6. od 17 hodin v souvislosti s dopravními opatřeními týkajícími se ohňostrojného představení na Brněnské přehradě budou uvedené posilové spoje vedeny v trase Lipová – Výstaviště – Hlavní nádraží – Malinovského náměstí.

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 0,84167 s | počet dotazů: 155 | paměť: 22715 KB. | 26.01.2022 - 06:31:59