Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Domacírady

Vlakem i busem na Grand Restaurant Festival

Ve dnech 15. 1. až 15. 2. 2012  proběhne ve vybraných restauracích 12 krajů ČR, ve 20 městech a 63 restauracích gastronomický festival . Hosté navštíví nejlepší podniky vysoce hodnocené v Maurerově Výběru Grand Restaurant 2012.  Festival podporuje kvalitní českou gastronomii společně s projektem Czech Specials aneb Ochutnejte Českou republiku.

Na minulém ročníku Grand Restaurant Festivalu byl velký zájem o gastronomickou zážitkovou výpravu Mňam Bus, proto jsou v letošním roce nabízeny další trasy v sobotu i v neděli! Poprvé pojede jeden Mňam Bus z  Prahy do Plzně. Každá trasa nabízí 3 restaurace, 6 pokrmů a setkání s TOP šéfkuchaři. Po celou dobu vás bude vozit speciální „Mňam Bus“, který vám umožní nerušeně degustovat a popíjet v nejlepších restauracích této země za festivalové ceny.

Začátek Grand Restaurant Festivalu odstartuje speciální zážitková výprava „Mňam Vlak“. Pojede  se z Prahy do Olomouce, oficiálním dopravcem zážitkové jízdy Mňam Vlak se staly  České dráhy. Cestující se mohou těšit na dvě lahůdkové hodiny v Pendolinu, na návštěvu 3 vyhlášených restaurací na Hané a setkání se šéfkuchaři.

Další informace o festivalu najdete na  http://www.grandrestaurantfestival.cz/o-festivalu


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 1,07893 s | počet dotazů: 166 | paměť: 50006 KB. | 05.12.2021 - 11:14:48
X