Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Jablonec nad Nisou hledá nového dopravce
Od pátku 10. ledna 2020 je v Úředním věstníku Evropské unie (TED) zveřejněné Oznámení o zahájení zadávacího řízení na poskytování přepravních služeb ve veřejné linkové dopravě na Jablonecku. Předpokládaná cena zakázky přesáhne 740 milionů korun. Předmětem veřejné zakázky je poskytování přepravních služeb ve veřejné linkové dopravě s cílem zajistit dopravní obslužnost na Jablonecku, tj. v územních obvodech obcí Bedřichov, Jablonec nad Nisou, Janov nad Nisou, Lučany nad Nisou, Nová Ves nad Nisou, Pulečný a Rychnov u Jablonce nad Nisou, jež jsou členskými obcemi Dopravního sdružení obcí Jablonecka, a to v období od 1. 2. 2021 do 31. 1. 2031. Zakázka předpokládá dopravní výkon v rozsahu 1 415 000 linkových kilometrů v kalendářním roce dle jízdních řádů, tj. předpokládaný rozsah dopravního výkonu 14 150 000 linkových kilometrů za celou dobu poskytování přepravních služeb. Předpokládaná hodnota zakázky bez DPH je 742 167 500 Kč.

„Zveřejnění Oznámení o zahájení zadávacího řízení ve Věstníku veřejných zakázek očekáváme v pondělí, 13. 1. 2020. Po něm v souladu se zákonem o zadávání veřejných zakázek formálně zahájíme zadávací řízení také v profilu zadavatele v NEN, publikací zadávací dokumentace,“ říká Maroš Katkovčín z advokátní kanceláře AGM Partners, která má veřejnou soutěž na nového dopravce MHD v Jablonci a obcích DSOJ a celou administrativu s ní spojenou na starosti.

Zdroj: Jn/N

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59830/virtual/www/wp-content/themes/izdoprava/footer.php on line 120
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.