Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Prázdninový cyklobus bude jezdit z Vysokého Mýta na atraktivní místa Českomoravského pomezí
Od 30. června 2017 bude jezdit  na trasy, které propojí řadu zajímavých míst, jako jsou zámek v Nových Hradech, Hřebečské důlní stezky, úzkokolejka v Mladějově, Toulovcovy maštale či rozhledna na Kozlovském kopci. V provozu bude autobus uzpůsobený pro převoz kol každý pátek, sobotu a neděli do 3. září 2017 a dále ve sváteční dny 5. a 6. července.

V pátek pojede autobus uzpůsobený pro převoz kol z Vysokého Mýta v 10.52 a zaveze vás do Nových Hradů nebo Proseče, odkud můžete vyrazit do oblíbených Toulovcových maštalí. Pokračovat bude k rozhledně Terezka na Pasekách a přes Borovou do Poličky. Zpět do Vysokého Mýta vyrazí cyklobus z Poličky v 15.30. Pokud chcete vyrazit na pěší nebo cyklistický výlet až odpoledne, můžete se v 16.27 nechat z Vysokého Mýta svézt do Litomyšle a k rozhledně na Kozlově, odkud autobus pokračuje do České a Moravské Třebové nebo k Hřebečským důlním stezkám.

 V sobotu bude cyklobus vyjíždět z Vysokého Mýta v 9.27 a zaveze vás do Litomyšle, na Kozlov a dále do České Třebové, Mladějova, Moravské Třebové, Svitav a Poličky. Odpoledním spojem se z těchto míst můžete dopravit zpět do Vysokého Mýta nebo se ještě navečer vydat do Nových Hradů či Proseče.

O nedělích a také o svátcích 5. a 6. července bude cyklobus jezdit podle stejného řádu jako v pátek.

Na lince bude platit jednotný tarif IREDO, který nabízí výrazné slevy dětem a osobám ZTP. Pro cestu cyklobusem je možné využít také zvýhodněné rodinné, síťové a časové jízdenky IREDO. Podrobné informace o provozu cyklobusu jsou uvedeny na portálu www.ceskomoravskepomezi.cz.

I letošní provoz cyklobusu Českomoravským pomezím je realizován díky spolupráci měst Litomyšl, Moravská Třebová, Polička, Svitavy, Vysoké Mýto a Česká Třebová za podpory Pardubického kraje.

Jízdní řád http://urad.vysoke-myto.cz/images/stories/urad/CMP/Cyklobus_2017.pdf

Zdroj: VM

Další články z IZDoprava.cz

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.