Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Luxusní autobusy začaly jezdit na lince Praha – Jihlava – Brno
Od pondělí 8.8.2011 jsou v provozu nové autobusy Volvo- Irizar cestovní agentury Student Agency. Nabídka vybavení pro cestující se zvýšila a cena jízdného zůstává stejná.(11:00)

 Jedná se o autobusy, které nabízejí nový standard v cestování v konceptu Fun&Relax. Nabídka vybavení a palubní zábavy jsou podobné službám, které jsou nabízeny u předních leteckých společností. Autobusy jsou postaveny na podvozku výrobce Volvo, karoserii a interiér dodala firma Irizar, systém palubní zábavy společnosti Molpir.Autobusy používají zesílenou technologii příjmu internetového systému.

V každém sedadle je individuální doteková obrazovka, která nabízí individuální zábavu dle přání zákazníka. Možnosti:

Sledování cca 50 dlouhoformátových filmů a dalších 50 krátkých seriálů či spotů. Možnost výběru elektronické hry. Poslech hudby MP3. Sledování televizních kanálů v nabídce ČT1,24, TV NOVA a Očko.

Obrazovka umožňující nasazení internetu by mohla být v nabídce od roku 2012.

Další nabízenou službou je přípojka na 23 V, kde je možné připojit vlastní počítač nebo mobilní telefon.

Společnost Student Agency nakoupila 20 autobusů o celkové hodnotě 200 milionů korun. Autobusy budou nasazeny na lince Praha – Brno a na některé mezinárodní spoje. O tom, že je na konkrétní spoj nasazen nový autobus , se zákazník dozví z poznámky na rezervačním formuláři FUN&RELAX.      A pro zákazníky je podstatné, že se cestování novými autobusy neprodraží! Kreditované jízdenky stojí 165,- Kč, cena otevřené jízdenky a jízdenky na pevné datum je 200,- Kč. I v období prázdnin uznává Student Agency nárok na tzv. žákovské jízdné v kombinaci s Kreditovanou jízdenkou.

 

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59830/virtual/www/wp-content/themes/izdoprava/footer.php on line 120
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.