Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Projekt krajské karty Opuscard musí dát přednost MS v lyžování
Spuštění projektu placení jízdného prostřednictvím čipové karty v rámci integrovaného dopravního systému Libereckého kraje (IDOL) bylo z důvodů konání  MS v klasickém lyžování odsunuto na 1.4.2009.V době konání lyžařských závodů bude doprava v Liberci podléhat upravenému režimu a zajištění dopravy účastníků si vyžádá velké množství autobusů i železničních vozidel, z nichž část nebude vybavena  odpovídajícím odbavovacím zařízením. V současné době je možné karty užívat pouze v MHD v Liberci. Kontaktní místa prodeje čipových karet budou postupně otevírána v předprodejních a informačních kancelářích dopravců, kteří jsou zapojeni do systému IDOL:

ČD – www.cd.cz ČSAD Česká Lípa – www.csadcl.cz ČSAD Jablonec nad Nisou – www.csadjbc.cz ČASD Liberec – www.csadlb.cz ČSAD Semily – www.csadsm.cz a Dopravní podnik města Liberec – www.dpml.cz

IDOL s užitím karty Opuscard umožní občanům Libereckého kraje používat pro všechny vlaky, autobusy a tramvaje v Libereckém kraji. V budoucnosti bude možné kartu využívat také jako identifikační průkaz pro docházkové, stravovací i věrnostní systémy a umožní také bezhotovostní platby na sportovní a kulturní akce.

Další informace na www.idol.cz

Další články z IZDoprava.cz

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.