Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Výstavy o tramvajích
do 22. září 2007 mohou zájemci o historii tramvajové dopravy v Liberci a Jablonci nad Nisou navšítit výstavu s názvem „110 let libereckých tramvají“ otevřenou v Radničním sklípku. Zájemci o historii tramvajové dopravy v Praze se mohou zúčastnit soutěže a vyhrát jízdu historickou tramvají.Liberecká výstava v prostorách Radničního sklípku je přístupná od pátku do neděle v době od 9.00 do 17.00 hod. Ve všední dny v době úředních hodin magistrátu.

Na prohlídku historických tramvajích zve i Dopravní podnik hl. města Prahy do Muzea městské hromadné dopravy. Pro návštěvníky je připravena soutěž, ve které je možné vyhrát jízdu historickou tramvají s živou hudbou pro celou rodinu i přátele. Návštěvník po zakoupení vstupenky napíše na soutěžní formulář jména dvou koní pro koněspřežnou dráhu. Výherci budou vybráni odbornou porotou. Jeden výherce hlavní ceny získá projížďku historickou tramvají Prahou v délce cca 3 hodiny pro cca 20 osob, jejichž výběr je v kompetenci výherce. Další tři výherci vedlejších cen obdrží 90 denní časovou jízdenku s volitelným začátkem platnosti. Soutěž trvá do 7.10.2007. Další informace Muzeum městské hromadné dopravy ve vozovně Praha – Střešovice.

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59830/virtual/www/wp-content/themes/izdoprava/footer.php on line 120
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.