Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

V Plzni se připravuje automobilová výstava
Druhý ročník unikátní přehlídky historických i současných automobilů s názvem „Skvosty s vůní benzínu 2018“se uskuteční v termínu 19. 7. – 22. 7. 2018 v plzeňském areálu DEPO2015. Letos potěší především fanoušky italských značek, přičemž hlavním tahákem budou luxusní italské supersporty, ale i unikátní sbírka legendárního Metalexu, československého podniku zaměřeného na výrobu formulí a úpravy automobilů i motocyklů pro sportovní účely, a v neposlední řadě také motocykly značky Harley Davidson, symbol svobody a radosti z jízdy.

Mezi vystavenými skvosty se představí automobil Benz z roku 1914, vyrobený nejstarší automobilkou světa Carla Fridricha Benze z Mannheimu. Dále například provozuschopný nerenovovaný Rolls Royce Park Ward z roku 1934, či elegantní sportovní Mercedes 190 SL, který oceňovali i filmaři a herci z Hollywoodu a proháněli se v něm Grace Kelly nebo Frank Sinatra. Ze supersportů to bude luxusní okřídlený Mercedes SLS a motocykly hrdě zastoupí americký symbol svobody a nezávislosti Harley Davidson.

Pořadatelé vyzývají sběratele automobilových skvostů, aby se pochlubili svými vozy. Majitelé, kteří chtějí své staré či moderní vozy představit publiku, se musí do 10. července 2018 registrovat na webu http://skvosty-plzen.cz/prihlaste-se/. Vybrané vozy pak budou umístěny do expozice a majitelé jako benefit obdrží dvě jednodenní vstupenky.

Předprodej vstupenek probíhá na webových stránkách www.skvosty-plzen.cz, na stránkách a prodejních místech Plzeňské vstupenky či osobně v DEPO2015, a to až do 31. května za zvýhodněnou cenu 150 korun jednodenní a 250 korun celofestivalové vstupné, nebo 400 / 500 korun rodinné vstupné na den / 4 dny.

V červnu si zájemci budou moci vstupenku pořídit v předprodeji za 200 / 300 korun (jednodenní / celofestivalová) a posléze pak na místě za 250 / 400 korun. Nárok na zlevněné vstupné mají studenti, senioři a děti nad 150 cm. Menší děti a osoby s průkazkou ZTP a ZTP/P s doprovodem mohou na akci zdarma.

 

 

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.