Spolupracujeme s:  Kritiky.cz | MujTip.Info | ČSKR.CZ | X-Box-hry | Simca's web

Již pojedenácté se v pražských Letňanech sejdou milovníci cyklistiky na veletrhu FOR BIKES 2020
Veletrh, na kterém se představí novinky a trendy ze světa kol a veškerý cyklistický sortiment od českých i zahraničních značek, se koná ve dnech 20. až 22. března v PVA EXPO PRAHA. Chybět nebude ani bohatý doprovodný program, slavné tváře nejen z oblasti cyklistiky, soutěže pro profesionály i amatéry nebo aktivity pro rodiny s dětmi.

Návštěvníci z řad profesionálů i amatérů se mohou seznámit s novinkami slavných značek, např. Scott, která na FOR BIKES uvede rovnou dvě impozantní expozice, nováček akce Winora, která jako oficiální distributor v ČR přiveze do Letňan Haibike, a mnoho dalších silných brandů: Cannondale, Trek, Bianchi, Isaac, Colnago, Kross, Haibike, Giant, Cube a tuzemské Apache, Amulet, Crussis, Kellys, Rock Machine, Superior a další. Haly 2 a 3 budou zasvěceny fajnšmekrům a budou prezentovat novinky, zajímavosti či unikátní technologie.

V rámci doprovodného programu veletrhu se v pátek 20. března od 11:30 ve Vstupní hale I (sál 1) uskuteční také odborná konference „Změní jízdní kola naše města?“, na níž vystoupí zástupci českých měst a firem, kteří společně představí fungující projekty nasazení elektrokol a cargokol v městské logistice a dopravě.

Plánované programové aktivity veletrhu myslí i na širokou veřejnost a rodiny s dětmi, pro které organizátoři připravili hned několik zajímavých akcí. Chybět v areálu tak nebude např. dopravní hřiště, dětská stezka nebo výuka techniky jízdy na kole.

Více informací o veletrhu najdou zájemci na www.forbikes.cz

Další články z IZDoprava.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/59830/virtual/www/wp-content/themes/izdoprava/footer.php on line 120
X
Přidejte si IZDoprava.cz na facebook a žádný článek Vám neunikne.