Aktuální témata na logistickém veletrhu FOR LOGISTIC 2012

Veletrhy jsou místem, kde je možné pohovořit si s odborníky, ve vzájemných diskusích vyřešit dosud nezodpovězené otázky a s menšími riziky pak volit pro konkrétní potřeby správné technologie a zařízení.

Od 13. do 16. března se v PVA EXPO PRAHA Letňany uskuteční průmyslové veletrhy:

FOR INDUSTRY      11. mezinárodní veletrh strojírenských technologií

FOR LOGISTIC        3. mezinárodní veletrh dopravy, logistiky, skladování a manipulace
FOR ELECTRON       2. mezinárodní veletrh elektrotechniky, elektroniky a energetiky
FOR ENERGO          1. mezinárodní veletrh výroby a rozvodu elektrické energie

FOR AUTOMATION 1. mezinárodní veletrh automatizační, regulační a měřicí techniky

Společná vstupenka umožní návštěvníkům vstup do celého areálu, budou se tak moci seznámit na jednom místě s novými trendy a technologiemi úzce navazujících průmyslových oborů. Připravují se workshopy na aktuální témata: Galerie inovací, Projekty štíhlé výroby, Informační systémy pro výrobní závody, Strategie MPO a podpora průmyslu, Administrativní zátěž podnikatelů a její řešení. V rámci veletrhů FOR ELECTRON, FOR ENERGO a FOR AUTOMATION pořádá společnost ABF, a.s. konferenci s názvem ENERGO SUMMIT 2012. Konference se bude konat první den veletrhu, tj. 13. 3. 2012 v PVA EXPO PRAHA ve Vstupní hale I. Hlavními tématy summitu budou: „Vývoj energetiky“ (Státní energetická koncepce, postoj Evropského parlamentu k jaderné energetice, Energetická soběstačnost ČR apod.), dále pak „Investice v oblasti energetiky“ a řada dalších.
Progresivní logistické nástroje, telematika, komunikační, řídicí a informační systémy ve velké míře přispívají k úspěchu a prosperitě firem ve všech odvětvích průmyslu. Logistika je uznávaným strategickým nástrojem k dosažení konkurenční výhody a konkurenční boj se stále přiostřuje. Efektivní řízení dodavatelských řetězců je jedním ze základních předpokladů konkurenceschopnosti podniků. Logistika, doprava, manipulace se zabývají toky zboží, peněz a informací jak mezi dodavatelem a odběratelem, tak vně jednotlivých firem, a to včetně různých systémů skladování zásob. Účelem celého odvětví je tyto toky optimalizovat tak, aby představovaly pro firmu co nejnižší náklady. Inovace, moderní technika a nabídky technologických řešení v oblasti logistky budou prezentovány na 3. ročníku veletrhu FOR LOGISTIC.

Vystavovatelé, odborní garanti a mediální partneři se těší na setkání s Vámi v PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Podrobné informace o veletrhu a doprovodných programech: www.forlogistic.cz


Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 1,91055 s | počet dotazů: 163 | paměť: 48437 KB. | 28.02.2021 - 10:57:19