Nejlepší start k Vašemu růstu – strojírenský veletrh v PrazePoradíme Vám, jak nejlépe zacílit v novém roce! Jubilejní 10. ročník strojírenského veletrhu FOR INDUSTRY představuje ideální jarní termín 3. až 5. května 2011, místo konání v hlavním městě Praze, 3 dny osobních kontaktů a nové obchodní příležitosti.

Nabízíme konzultaci s manažerem veletrhu přímo u Vás ve firmě, návrh prezentace dle Vašich individuálních potřeb, zápis v katalogu v ceně registračního poplatku, neomezený počet vstupenek pro Vaše klienty zdarma a propagaci v rámci reklamní kampaně veletrhu. Veletrh FOR INDUSTRY 2011 je jedinečným prostorem pro prezentaci výrobní techniky, nástrojů, materiálů, komponentů, strojírenských technologií, novinek a inovačních trendů. Cílem je vytvořit komplexní platformu pro řešení problematiky v jednotlivých odvětvích strojírenství.

 Foto veletrh Foto veletrh

Výhodou je souběžné konání specializovaných veletrhů FOR SURFACE (povrchové úpravy a finální technologie) a FOR WASTE & CLEANING (odpadové hospodářství, recyklace, průmyslová a komunální ekologie, úklid a čištění). Pražský veletržní areál Letňany  představuje místo pro odborné komunikace úzce navazujících oborů, doprovodné programy na aktuální témata, předvádění moderní trendů, zajímavé informace ze světa průmyslu a technologické spolupráce.

Součástí jsou i praktické ukázky firem na vyhrazené předváděcí ploše z oboru manipulace, dopravy a průmyslového balení. Novinkou je také společná expozice SVĚT KONTAKTŮ, kde mohou firmy za min. nákladů nabízet a poptávat pracovní příležitosti, výrobu, technologie, subdodávky, služby, kooperace i volné výrobní kapacity.

Myslíte na budoucnost? Veletržní správa ABF, a.s. Vám nabízí řešení. Informujte se  na jednotlivé možnosti prezentací v rámci veletrhu FOR INDUSTRY 2011. Nenechte si ujít cenové nabídky na míru a zvýhodněné vybavené typové expozice.

Uzávěrka přihlášek je 28. února 2011.

Neváhejte kontaktovat veletržní správu ABF,a.s.:
Ing. Hana Marková, ředitelka OT Průmysl
mob.: 739 003 162, e-mail:,www.forindustry.cz

Logo veletrhu

 

Další články z IZDoprava.cz