Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Domacírady

Veletrh Czechbus 2014 nabídne i několik o odborných konferencí

Na pražském Výstavišti Praha – Holešovice se ve dnech 19.-21.11.2014 uskuteční 4. středoevropský veletrh autobusů, veřejné dopravy, garážové a servisní techniky. Na veletrhu představí vystavovatelé nové autobusy a vybavení pro zlepšení  současné veřejné dopravy. V rámci doprovodného programu proběhnou tři odborné konference ve velkém sále Levého křídla Průmyslového paláce.

středa 19.11.2014 – CNG – Nejlepší řešení pro čistá města (Český plynárenský svaz)

čtvrtek 20.11.2014 – Veřejná doprava “on line” (Sdružení pro dopravní telematiku, Fakulta dopravní ČVUT)

pátek 21.11.2014 – Elektrické autobusy pro město III ( Consulting Services – prolektrotechniky.cz, Sdružení dopravních podniků ČR)

Odborná konference Elektrické autobusy pro město III je zaměřena na problematiku městských autobusů s elektrickým pohonem a nezávislým provozem, tj. především elektrobusů a parciálních trolejbusů, a jejich infrastruktury. Pod záštitou Sdružení dopravních podniků ČR a v úzké spolupráci s ním ji pořádá konzultační firma Ing. Jakub Slavík, MBA – Consulting Services. Již od svého prvního běhu se tato konference vyprofilovala jako ojedinělá prezentační a vzdělávací akce i jako místo vzájemné výměny aktuálních zkušeností mezi profesionály z elektrické osobní dopravy.

Konference je tradičně členěna do dvou samostatných bloků: V prvním bloku získají účastnící aktuální informace z oblasti zdrojů financování a obchodních modelů pro pořízení a provozování elektrických autobusů a jejich infrastruktury, včetně dotací z operačních programů, dalších zdrojů EU a alternativních způsobů financování. Náplní druhého bloku budou novinky z technologií pro elektrické autobusy a nové zkušenosti z provozu již používaných elektrobusů a jejich infrastruktury.

Více informací o veletrhu najdou zájemci na http://www.czechbus.eu/

 

 

 

 

 


Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 1,27777 s | počet dotazů: 175 | paměť: 29216 KB. | 21.10.2021 - 14:31:01
X