Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Rozčarování | Futurama

Vedení ŘSD a Středočeského kraje jednalo o pražském okruhu


Na dnešním jednání potvrdil hejtman Středočeského kraje Miloš Petera zájem stavět další úsek silničního okruhu kolem Prahy (SOKP). „Pro Středočeský kraj je dostavba silničního okruhu kolem Prahy (SOKP) jednou z hlavních priorit. Chystaná stavba silnice č. 511 v úseku Běchovice – dálnice D1 se nyní nachází ve fázi územního řízení. Po dokončení tato část okruhu propojí dálnice D1 a D11 a výrazně tak uleví přetížené pražské dopravě,“ řekl hejtman Středočeského kraje Miloš Petera.

„Jsem rád, že jsme se dnes s panem hejtmanem na podpoře tohoto projektu shodli. Finanční prostředky na výkup pozemků již máme zajištěné. Nyní čekáme na vydání územního rozhodnutí, což je v kompetenci hlavního města Prahy,“ informoval generální ředitel ŘSD Jan Kroupa.

Hejtman Petera zároveň pozval ředitele  ŘSD  Závodu Praha Tomáše Grosse, aby se účastnil jednání vedení Středočeského kraje se starosty obcí, které kraj pořádá každou středu v jednotlivých obcích s rozšířenou působností. Tématem jednotlivých jednání bude právě i vedení trasy Pražského okruhu. Oba zástupce ŘSD pak hejtman přizval na jednání s primátorkou Prahy Adrianou Krnáčovou. Setkání středočeského hejtmana s pražskou primátorkou se uskuteční v dubnu a jeho hlavním tématem bude právě doprava a řešení problémů s ní spojených.

Zdroj: ŘSD


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 0,87596 s | počet dotazů: 204 | paměť: 29731 KB. | 03.10.2022 - 07:04:57