Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Domacírady

Vedení města Vsetína schválilo provozní řád parkovišť

Do systému veřejných parkovišť jsou nově zařazena parkoviště u Věžového domu, v Tyršově ulici před Masarykovým gymnáziem a v ulici Hlásenka. Cena za parkování bude 10 korun za hodinu stání, přičemž celodenní stání na parkovišti u Věžového domu přijde motoristy maximálně na 30 korun. Všechna tři parkoviště budou zpoplatněna od 1. července.

Provozní doba placeného parkoviště u Věžového domu bude v sobotu od osmi do 12 hodin a ve všední dny od osmi do 16 hodin. Na ostatních placených parkovištích bude provozní doba od pondělí do pátku od šesti do 18 hodin a v sobotu od šesti do 12 hodin.

Cena za hodinu stání na veřejném parkovišti v Tyršově ulici a Hlásence bude 10 korun a za každou další započatou hodinu dalších 10 korun s tím, že minimální poplatek za parkování do 30 minut bude pět korun. Jiný režim bude na parkovišti u Věžového domu, kde bude možnost využít výhodného celodenního parkování za 30 korun. Cena za hodinu stání u Věžového domu bude stejná jako jinde, tedy 10 korun. Další možností pro motoristy je zakoupení roční parkovací karty.

Od poplatku za parkování jsou osvobozena vozidla, jejichž řidiči jsou držiteli průkazu ZTP a označená vozidla O1 (od nového roku O7), dále služební vozidla městského úřadu a městské policie, vozidla integrovaného záchranného systému, vozidla pohřební služby, technické údržby komunikací a nadzemních a podzemních vedení, a to jen při výkonu jejich činnosti a vozidla zásobování po dobu nezbytně nutnou k neprodlenému naložení nebo vyložení nákladu.

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 1,90664 s | počet dotazů: 175 | paměť: 53253 KB. | 24.10.2021 - 08:38:16
X