Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Rozčarování | Futurama

Ve Zlíně mají dopravní hřiště s železničním přejezdem


0 0 hlasů
Hodnocení článku

Celostátní kolo dopravní soutěže mladých cyklistů se konalo 19. června 2007 na dopravním hřišti ve Zlíně – Malenovicích. Hřiště je vybaveno světelnou signalizací a modelem železničního přejezdu. Foto v článku.Zabezpečovací zařízení instalované na dětském dopravním hřišti pracuje na stejném principu jako skutečný železniční přejezd a světelná signalizace na křižovatkách. Systém pracuje úplně automaticky. Učitel pouze spustí tlačítko spínače při zahájení výuky a systém následně provoz křižovatky a přejezdu řídí sám.

Dopravní hřiště Zlín - Malenovice Řadič typ MD-1

Firma AŽD Praha vybavila zlínské dopravní hřiště vybavením v hodnotě 250 tisíc korun v rekordně krátké době tří týdnů.  Zařízení bylo vyvinuto v rámci programu prevence dopravních nehod speciálně pro dětská dopravní hřiště stejného typu jako ve Zlíně.

Dopravní hřiště Zlín - Malenovice Dopravní hřiště Zlín-Malenovice

Zlínský kraj podpořil finančně podpořil zajištění celostátního kola soutěže i samotnou modernizaci dopravního hřiště. Moderně vybavené dopravní hřiště by mělo děti zaujmout a pomoci rozvíjet odpovídající návyky chování budoucích aktivních účastníků silničního provozu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
0 0 hlasů
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 0,89613 s | počet dotazů: 203 | paměť: 37054 KB. | 04.10.2022 - 04:44:37