Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Domacírady

Ve Slaném je uveden do provozu parkovací dům

V královském městě Slaný je dnes slavnostně uveden do zkušebního provozu automatizovaný bezobslužný parkovací dům s parkovacím systémem KOMA Parking, který byl postaven na rohu ulic Třebízského a Palackého.

Výstavbě předcházela několikaletá příprava projektu pro zadání veřejné zakázky, v níž uspěla ostravská společnost KOMA Industry s.r.o. jako dodavatel technologické části a jihlavská akciová společnost PSJ, dodavatel stavební části díla. Parkovací dům situovaný v centru bude sloužit obyvatelům i návštěvníkům města a v šesti nadzemních a jednom podzemním patře pojme až 149 automobilů od sedanů po SUV. Přízemí disponuje technickým zázemím i komerčními prostorami.

Řešení Parkovacího domu ve Slaném může sloužit jako příklad dalším městům Jednak ukazuje možnost minimalizace prostoru k parkování, jednoduchou obslužnost, šetrnost k životnímu prostředí a současně zajišťuje zabezpečení zaparkovaných vozidel. Založení i vyložení vozidla řídí sofistikovaná technologie. Architektonické řešení Parkovacího domu respektuje nejpřísnější požadavky památkářů.


Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 1,00813 s | počet dotazů: 167 | paměť: 21821 KB. | 05.12.2021 - 12:13:26
X