Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Rozčarování | Futurama

Ve Skalné byl dokončen průtah městem!


0 0 hlasů
Hodnocení článku

Téměř dvacet měsíců trvala rozsáhlá stavba, která výrazně přispěla k bezpečnost a plynulosti dopravního provozu ve městě. 

Na realizaci projektu se spolupracoval kraj prostřednictvím Krajské správy a údržby silnic Karlovarského kraje a město Skalná. Pro financování stavby byly využity finanční prostředky z Regionálního operačního programu NUTS II Severozápad.

 Hlavním účelem stavby bylo posílení bezpečnosti účastníků silničního provozu včetně chodců a cyklistů  a modernizace dopravní infrastruktury. Krajská správa a údržba silnic Karlovarského kraje realizovala práce na demolici původního a výstavbě nového mostu č. 213-003 a dále pak zajistila rekonstrukci tělesa stávající komunikace včetně vybudování nové okružní křižovatky.

Další práce proběhly v režii města Skalná. Proměnou prošel most v České ulici, byly vybudovány nové chodníky a veřejné osvětlení silnice II/213. Další stavební úpravy proběhly v Tovární ulici.  Úpravy byly provedeny také v souvisejících parkových plochách a došlo ke zpevnění koryta potoku Sázek. Nechybějí ani nové autobusové zastávky, napojení na stávající komunikace a osazení nového dopravního značení. Náklady na stavbu dosáhly bezmála 98 milionů korun. 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
0 0 hlasů
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 1,08558 s | počet dotazů: 208 | paměť: 53213 KB. | 29.11.2022 - 19:13:37