Ve Frýdku-Místku proběhne Den s integrovaným záchranným systémem


Akce se uskuteční v sobotu 11. června 2016 od 9 do 13 hodin se na Zámeckém náměstí. Svou práci a svou zručnost předvedou hasiči, záchranáři, policisté, ale i členové horské služby nebo pracovníci technických služeb. Návštěvníci si budou moci prohlédnout hasičskou i záchranářskou techniku, vyzkoušet si poskytnutí první pomoci, ale také shlédnout zajímavé dynamické ukázky, například vyproštění a ošetření zraněných osob při dopravní nehodě, zadržení pachatele služebním psem, záchranu osoby z výškového objektu, evakuaci osob z hořícího hotelového pokoje, likvidaci následků dopravní nehody a podobně.

Připraven bude také doprovodný program s taneční skupinou Dancepoint a chybět nebudou ani hry a soutěže pro děti, které mohou vyhrát převážně reflexní prvky zvyšující bezpečnost při pohybu na vozovce.

Dopravní opatření :

Náměstí bude po dobu akce zcela uzavřeno. Autobusová zastávka linky č. 7 „Zámecké náměstí“ bude v době od 6 do 14 hodin zrušena a nahrazena zastávkou „Revoluční“. Řidiči budou muset svá vozidla zaparkovat například na parkovištích pod magistrátem na ulici Těšínská, na ulici na Blatnici nebo na zpevněné ploše vedle Kauflandu na ulici Zámecká. Dopravu budou na místě usměrňovat policisté spolu se strážníky.

Akci pořádá statutární město Frýdek-Místek.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 1,40214 s | počet dotazů: 186 | paměť: 67668 KB. | 27.09.2023 - 12:26:51