Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Domacírady

V Ústeckém kraji vyjely první autobusové spoje.

Komplikovaná dopravní situace v Ústeckém kraji  se začíná měnit. Autobusy vyjely dnes v ranních hodinách a zajistily 175 spojů. Byla zřízena bezplatná telefonická linka o provozovaných spojích. Od ukončení dopravních spojů zajištěných Dopravním podnikem Ústeckého kraje uplynulo již několik dní. S výhercem výběrového řízení na zajištění dopravní obslužnosti kraje ( ČSAD Česká Lípa ) se nepodařilo vedení Ústeckého kraje dohodnout! Proto přijal Ústecký kraj nouzové dočasné opatření a začal jednat s dalšími dopravci. Během pátku ( 4.8.2006 ) se podařilo zajistit nouzovou dopravu především v oblastech, kde není alternativní dopravní spojení ( na Ústecku, Litoměřicku, Děčínsku a Mostecku). O dalších spojích se vede jednání.

Pro obyvatele byla zřízena bezplatná telefonická linka 800 876 011, kde se mohou obyvatelé dozvědět další informace o provozu linek. Linka je v provozu od 8,00 do 20.00 hod. včetně soboty a nedělí.

 Krizová situace s dopravou v Ústeckém kraji se dostala do popředí zájmu médií. Začala tak konkurovat zájmu o účinnosti nového silničního zákona! Každopádně je doprava “ téma dne“ !O účinnosti silničního zákona se bude diskutovat ještě dlouhou dobu a řidiči budou moci jezdit dál! Problém v Ústeckém kraji je však potřeba řešit podstatně rychleji! Možná, že řešení přinese užitek více stranám.  Nepochybuji, že se kraji podaří dopravu zajistit! Je však otázkou, jak předejít obdobné situaci v budoucnosti!?  


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 1,56093 s | počet dotazů: 167 | paměť: 25132 KB. | 24.09.2021 - 10:40:28
X