Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Domacírady

V Praze se staví obchodní centrum, které nabídne 300 parkovacích míst

Nové obchodní centrum Krakov  nabídne ve třech nadzemních patrech téměř 14 000 m2 obchodních ploch s širokým spektrem obchodů a velký počet parkovacích míst. V přízemí Centra bude vedle supermarketu o výměře 1800m2 a služeb, jako např. drogerie, banky, tabák, lékárna, čistírna oděvů, kavárny apod. zvýšené přízemí objektu je koncipováno především jako patro obchodů s módou, obuví, módními doplňky, sportovními potřebami, hračkami, domácími spotřebiči, elektronikou a hernou. V prvním patře Centra Krakov pak nalezneme foodcourt s jednotkami rychlého občerstvení a restaurací, dětský koutek a další jednotky orientované především na děti, zábavu, volný čas a sportovní vyžití.

Cílem Centra Krakov je poskytnout návštěvníkům moderní, pohodlné a funkční prostředí, které při nákupech ocení. Těšit se mohou například na pohodlné umístění a velikosti vstupů do objektu, vysokou míru přirozeného osvětlení díky světlíku v celé délce pasáže, toalety na každém podlaží, nabídku místností pro matky s dětmi nebo téměř 300 parkovacích míst pro automobily, z nichž je skoro 240 umístěno v podzemních garážích objektu a cca 60 na povrchovém parkovišti, s vjezdem z ulice Hnězdenská.

Investorem nového obchodního centra je společnost Centrum Krakov a.s., která získala závazný příslib  financování od Raiffeisenbank, a.s.. Banka poskytne na projekt  investiční úvěr přesahující půl miliardy korun. Výstavba centra, které se otevře veřejnosti na podzim roku 2013, byla zahájena letos na jaře,  generálním dodavatelem stavby je společnost SYNER, s.r.o.

Více informací o stavbě najdou zájemci na http://www.centrumkrakov.cz/cs/mapa-centra.php

 Majoritním akcionářem společnosti Centrum Krakov a.s. je skupina S Group  holding a.s., kam patří také společnost SYNER, s.r.o., výrazný akciový  podíl je držen fyzickou osobou, panem Karlem Zetkou

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 1,32951 s | počet dotazů: 178 | paměť: 55231 KB. | 18.10.2021 - 18:04:12
X