Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Rozčarování | Futurama

V Praze se poběží lyžařské závody


0 0 hlasů
Hodnocení článku

Pražský závod Ski Sprint Praha se pojede 4.1.2010 na Strahově a přípravy pro jeho zajištění jsou v plném proudu. Silničáři by se v Praze bez sněhu rádi obešli a organizátoři závodu sníh uvítají. Komu to letos vyjde? 

Organizace letošního závodu se ujal Svaz lyžařů ČR a čeká je asi náročný úkol zajistit umělý sníh. V případě příznivého počasí budou připravena sněžná děla, která připraví umělý sníh. V případě nepříznivého počasí zajistí umělý sníh za pomoci tekutého dusíku společnost Polar Europe, která  zajistila závody v minulém roce. V den závodu projde trať kontrolou a v 16.30 začne kvalifikace a v 18.30 se pojede hlavní závod. 

Druhý den, 5.1.2009, bude trať k dispozici pro veřejné lyžování a proběhnou další aktivity. Program na www.skisprint.cz Doprovodný program zajišťuje společnost SPORT INVEST Marketing, počítá se s moderátorem Leošem Marešem a účastí finalistů Česko-Slovenské Superstár.

Dopravní omezení – v době vydání článku nejsou žádné informace kdopravě zveřejněny. Vzhledem k umístění tratě v prostoru mezi stadiony nebudou asi dopravní opatření týkající se dopravy nijak výrazné.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
0 0 hlasů
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 0,76431 s | počet dotazů: 206 | paměť: 33466 KB. | 29.09.2022 - 20:42:50