V Praze čeká na řidiče nákladních automobilů objížďka u Barrandovského mostu


0 0 votes
Hodnocení článku

Částečné omezení provozu čeká na řidiče v neděli 4.4. a v pondělí 5.4.2010 při průjezdu tzv. Myší díry, která je součástí dopravního uzlu Barrandovský most.

Dle informací tiskového mluvčího Technické správy komunikací hl. m. Prahy Tomáše Mrázka je důvodem omezení provozu oprava sedmi armatur revizních šachet dešťové kanalizace, které se nalézají uprostřed vozovky. Jejich výrazné poškození zapříčinily zejména těžká nákladní vozidla. Současný stav již ohrožuje bezpečnost silničních provozu a mimořádná oprava je nutná.

Práce odstartují v neděli 4. dubna ve 12 hodin a předpokládaný konec je plánován na pondělí 5. dubna na desátou hodinu.V Myší díře bude po uvedenou dobu zcela uzavřen pravý jízdní pruh. V levém pruhu bude zúžen jeho profil. Myší díra bude průjezdná výhradně pro osobní automobily, nákladním automobilům bude vjezd zakázán. Je pro ně připravena objízdná trasa vedoucí Strakonickou ulicí, U Královské louky a Nádražní ulicí. „Řidiče kamiónů žádáme, aby pečlivě sledovali dopravní značení, které je navede na objízdnou trasu. Ostatní řidiče prosíme o trpělivost,“ upozornil mluvčí TSK.

 Pro upřesnění pojmu „Myší díra“ uvádíme: jedná se o podjezd ve směru od Jižní spojky (Branika) na levém břehu Vltavy, ze kterého je možné pokračovat buď směrem na ulici K Barrandovu (na D5) nebo na Strakonickou výpadovku směrem na Zbraslav. Termín opravy byl zvolen záměrně. Intenzita provozu bude o velikonočních svátcích v metropoli výrazně menší. Při pondělním odpoledním návratu Pražanů z Velikonoc bude Myší díra již bez problémů průjezdná,“ zdůraznil Mrázek.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
0 0 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 0,91167 s | počet dotazů: 197 | paměť: 36418 KB. | 30.09.2023 - 23:04:08