Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Rozčarování | Futurama

V Praze bude dočasně přerušen tramvajový provoz mezi Ohradou a Palmovkou


Dojde k tomu z důvodu opravy tramvajové trati v pátek 28. října 2016 (od přibližně 4:30 hodin) do neděle 30. října 2016 (do 20.00 hodin). Bude přerušen obousměrný  provoz tramvají v rozšířeném úseku Ohrada – Palmovka. Oprava si vyžádá změny tras tramvajových linek a mezi Ohradou(Praha3) a Palmovkou(Praha 8).

Náhradní doprava:

V trase Biskupcova – Ohrada – Krejcárek – Palmovka je v denním provozu zavedena náhradní autobusová doprava X10.

V trase Biskupcova – Ohrada – Krejcárek – Palmovka – Bulovka – Kobylisy – Vozovna Kobylisy je v nočním provozu zavedena náhradní autobusová doprava X55.

Změny tramvajové dopravy

Linka číslo 1 je ve směru od Sídliště Petřiny ze zastávky Palmovka odkloněna přes zastávky Balabenka, Poliklinika Vysočany, Nádraží Vysočany, Kolbenova, Starý Hloubětín a  Hloubětín do zastávky Lehovec, kde je ukončena.

Linka číslo 6 je ve směru od Kubánského náměstí ze zastávky Palmovka odkloněna přes zastávky Stejskalova, Bulovka, Kobylisy a Ládví do zastávky Sídliště Ďáblice, kde je ukončena.

Linka číslo 10 je ve směru od Sídliště Řepy ze zastávky Biskupcova odkloněna přes Ohradu do zastávky Vozovna Žižkov, kde je ukončena.

Linka číslo 16 je ve směru od Kotlářky ze zastávky Biskupcova odkloněna přes zastávky Ohrada a Chmelnice na Spojovací, kde je ukončena.

Linka číslo 55 je ve směru od Ústředních dílen Dopravního podniku ze zastávky Biskupcova odkloněna přes Ohradu do zastávky Vozovna Žižkov, kde je ukončena.

Zdroj: DP Praha


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 1,03740 s | počet dotazů: 196 | paměť: 31922 KB. | 07.06.2023 - 11:12:25