Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Rozčarování | Futurama

V Ostravě probíhá výstava amerických veteránů


Na výstavišti Černá louka jsou k vidění od  20.července do 16.září 2012 pravé americké veterány s obrovskými motory, prostornými sedadly, spoustou zdobných lišt, křídel , chromu a skla.

Zastoupeny jsou velké automobilky, které produkovaly firmy Cadillac, Buick, Chevrolet, Pontiac, Ford, Chrysler, Lincoln, ale i méně známé nebo dnes již zaniklé. Na výstavě najdou návštěvníci  také unikáty jako např. vůz vyrobený na zakázku, který si v roce 1976 zakoupil senátor státu New York Joe Galliber, vůz, který v 80. letech vlastnil Jan Werich nebo vozy v úpravě Hot Rod, Custom a mnoho dalších. Součástí expozice je výstava o slavné U. S. Route 66. Výstava je organizovaná Českou asociací Route 66.

Pro návštěvníky výstavy American Classic Cars je připravena soutěž o tři hodnotné ceny. Návštěvníci se mohou zapojit do hlasování o nejhezčí  veterán. První výherce obdrží víkendový wellness pobyt v hotelu Odra pro 2 osoby s polopenzí, druhý získá možnost hodinové projížďky vybraným veteránem po Ostravě a třetí vyhraje roční předplatné časopisu Chrom Plameny – jediného časopisu v ČR zaměřeného na americká auta.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 0,86208 s | počet dotazů: 214 | paměť: 28086 KB. | 15.08.2022 - 12:23:31