Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Rozčarování | Futurama

V Opavě startují závody v in-line bruslení


0 0 votes
Hodnocení článku

Ve dnech 8. – 9.9.2012 proběhnou v prostoru Městských sadů závody  na in-line bruslích. V sobotu  8. září 2012 od 17 hodin startuje Večerní kroužení – 1. Opavský vytrvalostní závod na in-line bruslích určený bruslařům-jednotlivcům všech věkových kategorií a rodinným štafetám.

A v neděli 9.9.2012 se uskuteční celodenní program veřejných in-line závodů Slezská brusle a bruslička o Pohár primátora Statutárního města Opavy. Součástí programu dne bude i finálový závod v pořadí již osmého ročníku nejvýznamnějšího středoevropského bruslařského seriálu In-Line pro život – LifeIn-Line Tour, který zde pozná své vítěze a předá jim kromě medailí také Český pohár pro rok 2012.

Závody dětí, stejně jako dospělých, budou opět mezinárodní. Kromě českých bruslařek a bruslařů se očekává příjezd silných týmů z Polska a Slovenska. Další důležitou částí sportovního dne bude závod Akademického mistrovství českých vysokých škol v inline bruslení – závod žena mužů na 21 km pro rok 2012. „Slezská univerzita v Opavě se stala z pověření České asociace univerzitního sportu (ČAUS) také letos pořadatelem akademického mistrovství na této trati a tak se dá v Opavě očekávat účast našich nejlepších sportovců nejen na klubové úrovni, ale také kompletní špička současného vysokoškolského sportu,“ zdůraznil ještě Kania s tím, že na nejlepší nečeká jen republikový titul, ale také Pohár rektora Slezské univerzity v Opavě.Více o programu najdou zájemci na http://www.usk-opava.cz/index.php?akce=12&kat=39


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
0 0 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 0,76595 s | počet dotazů: 216 | paměť: 30622 KB. | 03.02.2023 - 08:48:59