Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Rozčarování | Futurama

V okolí O2 Arény v Praze 9 hrozí odtahy vozidel


0 0 votes
Hodnocení článku

V ulicích okolo O2 Arény jsou parkovací místa vyhrazená jen pro místní obyvatele. V době konání akcí budou v ulicích dále umístěny mobilní zákazové značky a zaparkování v takto označené ulici bude potrestáno. Opatření platí od 26.9.2009.

K parkování návštěvníků akcí slouží parkovací dům Lighthous s kapacitou 1400 míst a vyhrazená placená parkoviště. Přesto mnoho řidičů dříve parkovalo auta také v ulicích kolem O2 Arény a nerespektovalo zákazové značky. Pro místní obyvatele se tak zaparkování auta v okolí svého bydliště v době konání akcí stávalo téměř nemožné. Městská část Praha 9 ve spolupráci s městskou policí připravila opatření, které se od 26.9.2009 bude uplatňovat v době konání akcí v O2 Aréně ve vybraných ulicích. V těchto dnech budou v ulicích umístěny přenosné dopravní značky, které návštěvníky upozorní na oblast se zvláštním dopravním režimem a že hrozí odtažení auta. Jedná se ulice Lihovarská, Kurta Konráda, Kovářská, Drahobejlova, K Moravině, Na Rozcestí a Ocelářská. Strážníci budou dále kontrolovat dodržování zákazu vjezdu do ulic Kovářská a Podvinný mlýn.

Pro obyvatele ulic se zvláštním parkovacím režimem to znamená, že musí své auto označovat parkovací kartičkou. Tím se vyhnou možným komplikacím.

Související článek – Co způsobuje komplikované parkování….


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
0 0 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 0,85678 s | počet dotazů: 212 | paměť: 40791 KB. | 24.03.2023 - 17:37:56