Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Rozčarování | Futurama

V oblasti Mostecká pánev zajistí veřejnou dopravu společnost Autobusy Karlovy Vary, a.s.


Ústecký kraj je pro potřeby dopravní obslužnosti rozdělen do 15 soutěžních oblastí. Aktuálně probíhají či jsou ukončena výběrová řízení v deseti z nich, poslední budou vypsána začátkem února 2014. Smlouvy jsou platné od roku 2015 na deset let a zajišťují občanům kraje veřejnou dopravu moderními nízkopodlažními autobusy. Na základě nových smluv musí dopravci od 1. ledna 2015 nasadit nové autobusy (vyrobené po 1.7.2014), které budou nízkopodlažní, s nástupovou plošinou pro kočárky či invalidní vozíky, s možností náklonu pro snadnější nástup, celoročně klimatizované, s hlasovým informačním systémem, vnitřním displejem a elektronickými informačními tabulemi. Autobusy budou v celém kraji v jednotném designu se zelenou karoserií.

Čtvrtou podepsanou smlouvou na zajištění autobusové dopravy v oblast Mostecká pánev  je společnost Autobusy Karlovy Vary, a.s.,  s nabídkou 25,89 Kč/km.

 „Pro společnost Autobusy Karlovy Vary je to již třetí vysoutěžená oblast. Cestující hodnotí tohoto dopravce kladně, o čemž svědčí vítězství v anketě Dopravce roku 2013. Nové smlouvy mají zajistit v oblasti autobusové dopravy pro občany Ústeckého kraje vysoký standard a vítám, že v další oblasti bude poskytovat služby dopravce, který zvládá plnit náročné požadavky smlouvy,“ řekl při předání podepsaných smluv radní pro oblast dopravy Jaroslav Komínek.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 1,02238 s | počet dotazů: 213 | paměť: 49245 KB. | 29.11.2022 - 17:58:08