V některých vozech SC Pendolina nebude možné volat mobilním telefonem!

(17:45)Na základě podnětů cestujících zavádějí České dráhy od 14.listopadu ve vlacích SuperCity tzv. tiché oddíly, které umožní cestování v klidném prostředí.Tichý oddíl najdou cestující ve vlacích SuperCity(s výjimkou spoje SC 278) v celém voze č.1(pro cestující v 1.vozové třídy) a v celém voze č.7 (pro cestující 2. vozové třídy). Tyto vozy jsou ve vstupních částech označený piktogramem „Tichý oddíl“ a piktogramem „Zákaz používání mobilních telefonů“. 

Základní pravidla režimu a doporučení v tichých oddílech: Před nástupem do vlaku je nutné vypnou vyzvánění mobilního telefonu a netelefonuje se. Notebooky, tablety a herní konzole se používají jen s vypnutým zvukem. Cestující neruší poslechem hudby ani přes sluchátka. Cestující by měli omezit hlasitou konverzaci a jiné rušivé projevy během jízdy i při nástupu a výstupu. Vlakový rozhlas zůstává zapnutý z důvodů informování cestujících.

V předprodeji je možné si zakoupit místenku SC do tichého oddílu prostřednictvím aShopu ČD nebo u pokladní přepážky na nádražích od 3.listopadu.

 

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 1,49894 s | počet dotazů: 157 | paměť: 25946 KB. | 23.06.2021 - 13:20:27
X