Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Rozčarování | Futurama

V Liberci zvažují snížit náklady na veřejné osvětlení


(9:20) Snižování nákladů a hledání úspornějších řešení se dostává stále častěji obsahem jednání představitelů měst a obcí. V Liberci zvažují snížení celkových ročních nákladů města spojených s provozem, správou a investicemi do veřejného osvětlení a světelného signalizačního zařízení.

Probíhá právní rozbor smlouvy uzavřené mezi SML a společností ELTODO-CITELIUM, s.r.o., na základě kterého by mělo dojít k určení nejvhodnějších postupů města. Statutární město Liberec dne 31.5.2006 uzavřelo smlouvu o poskytování služeb, nájmu veřejného, slavnostního a speciálního osvětlení a světelného signalizačního zařízení a úpravě dalších práv a povinností se zhotovitelem ELTODO-CITELUM, s.r.o.  Předmětem uvedené smlouvy je mimo jiné i obnova světelných signalizačních zařízení a veřejného osvětlení.

V roce 2010 ze strany odboru technické správy veřejného majetku SML byla zahájena kontrola i technická podpora provádění obnovy, preventivní, běžné a havarijní údržby, jakož i opravy na veřejném osvětlení a světelných signalizací, dále kontroly dodržování minimální míry svítících světelných míst, a to ve výši 98 % všech světelných bodů, kontroly časových limitů a kvalita odstraňování poruch na veřejném osvětlení a doplňováním pasportů veřejného osvětlení.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 1,27672 s | počet dotazů: 171 | paměť: 24027 KB. | 28.05.2022 - 16:38:10