Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Rozčarování | Futurama

V Horních Počernicích je v provozu nově vybudovaný přechod pro chodce


pa284627
pa284627

Během října komplikovala provoz na ulici Náchodská stavba na začátku Hormích Počernic. Od úterý 28.10.2014 je stavba dokončena a zprovozněna v plném  rozsahu. Na frekventované ulici upravila nová stavba přechodu pro chodce přehlednější řešení, která pomáhá také zajistit chodcům větší bezpečnost. Stavební úpravou prošel také vjezd do ulice Stoliňská a byly také upravené bezbariérové nájezdy na chodníky. Také vozovka dostala nový povrch včetně dopravního značení.

Nové řešení se středovým ostrůvkem směruje jízdní pruhy a nechává dostatečný prostor pro chodce. Přesto musí řidiči při jízdě směrem z Prahy věnovat jízdě dostatečnou pozornost a dodržovat přikázanou maximální rychlost 30km, protože přechod je umístěn za mírnou zatáčkou .

Stavební akce byla gesci Odboru dopravních agend Magistrátu hl. města Prahy a investora Technické správy komunikací Praha(TSK). Akce byla realizována v rámci projektu BESIP. V tomto projektu se realizují drobné stavební a lokální úpravy, které jsou z hlediska bezpečnosti důležité a užitečné. Navíc se při výběru lokalit TSK spolupracuje s městskými částmi, kde se mohou odrážet a postřehy a aktuální potřeby tamních obyvatel.

úprava vjezdu do ulice Stoliňská

úprava vjezdu do ulice Stoliňská


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 1,19455 s | počet dotazů: 163 | paměť: 20011 KB. | 24.05.2022 - 10:17:46