Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Rozčarování | Futurama

V Děčíně zahájí turistickou sezónu cyklojízda i vlak Triangl


Již od začátku letošního roku se město pečlivě připravuje na zahájení turistické sezóny, které v Děčíně proběhne 24. března 2018. Program bude letos bohatý a jako každým rokem je hlavní základnou Smetanovo nábřeží. Celým dnem bude návštěvníkem provázet oblíbený děčínský moderátor Tomáš Kettner a zahrají vám osvědčené kapely jako Los Pelotudos, Jazz trio či DC Headline. Hlavním partnerem akce je Destinační agentura České středohoří, která symbolicky odemkne Labskou stezku, a to cyklojízdou z Nebočad. Pro tuto příležitost město vypraví z autobusového nádraží cyklobus.

S Jarním odemykáním Labské stezky se mohou návštěvníci těšit také na servis a diagnostiku kol. Pro návštěvníky budou připraveny k testovacím jízdám kola, elektrokola a koloběžky. Součástí bude také stánek BESIPu. Zajímavým lákadlem budou i vyhlídkové plavby od společnosti Labská plavební nebo prohlídka se zajímavým programem lodi Cargo Gallery. Úplnou novinkou letos bude jízda vlakem po trase Trianglu, který vyjede z hlavního nádraží ve 13:25 hod., pokračovat bude do Prostředního Žlebu, kde bude ve 13:30. Dále pojede do stanice východní nádraží. Tam dorazí v 13:50 a poté se bude zpět vracet do stanice hlavní nádraží, kde ukončí svou jízdu ve 14:00. Cena jízdenky je 40,- Kč. Rezervační web: http://rezervace.vstupenkadecin.cz:8080/mrs-decin/myprofile/list/titledetail/16745-vlak-triangl-1

Atrakcí bude také slaňování z Tyršova mostu, půjčení raftů nebo výstup na ferratu. Celé nábřeží se promění v malý trh se spoustou stánků, ve kterých návštěvníci naleznou různé regionální produkty, pochutiny, ale také litoměřický biskupský pivovar, děčínský pivovar Kapitán nebo děčínskou kávu. Bohatý program ale nebude jen na nábřeží.

Do akce se zapojí také Synagoga, ZOO, Aquapark nebo zámek Děčín, který tento den otevře zámecké zahrady.

O spuštění rezervace vstupenek na vlak, loď a cyklobus a detailech celého dne bude město informovat na webu www.idecin.cz a facebookových stránkách Děčín pro turisty.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 1,16348 s | počet dotazů: 202 | paměť: 39281 KB. | 26.03.2023 - 23:01:57