Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Rozčarování | Futurama

V Chebu mají pěší zónu vylepšenou internetem


Stavební práce na rekonstrukci pěší zóny ukončil konec roku 2010. Ulice Svobody dostala nové chodníky, povrch vozovky, byl instalován nový mobiliář a vysazena zeleň. Na části pěší zóny nechalo město letos nainstalovat technické zařízení, které umožní bezplatné připojení k internetu.  

V úseku od bývalé prodejny Baťa po Bránu času se mohou zájemci připojit k internetu na časově omezenou dobu prostřednictvím bezdrátové sítě wifi. Technické zařízení vyšlo město na cca 90 tisíc korun. Maximální doba připojení je 30 minut, poté je potřeba se opět přihlásit. Rychlost připojení je 1 Mb/s.

Rekonstrukce ulice Svobody se realizovala dva roky a celkové náklady vystoupaly na částku 136 milionů korun. Díky mohutné dotaci z evropských fondů stála rekonstrukce město necelých 15 milionů. Samotné realizaci stavby jsou věnovány internetové stránky a to pomáhalo občanům sledovat postup prací i celkovou koncepci stavby.  Bezplatné připojení k internetu je taková malá „třešnička na dortu“, která nabídne v novém prostoru moderní službu zdarma.

Pro zájemce o celý projekt doporučuji  nahlédnout ZDE.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 0,95529 s | počet dotazů: 193 | paměť: 31593 KB. | 02.07.2022 - 09:36:26