Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Rozčarování | Futurama

Už druhou sezónu funguje přívoz v Nučničkách


0 0 hlasů
Hodnocení článku

V červnu 2010 byl otevřen přívoz, který propojuje cyklostezky podél řeky Labe.  Cyklisté přívoz využívají s oceňují také příjemné posezení s občerstvením u přístaviště na levém břehu Labe. FOTO v článku.(editace 19:00)Nučničky jsou částí obce Travčice, která získala finanční prostředky ve výši 10 mil. korun na výstavbu  přívozu z Regionálního operačního programu Severozápad. Projekt zahrnul výstavby nástupních můstků, pořízení nové lodi s úpravou pro převoz kol, vybudování zázemí přívozu a vyznačení cyklotrasy, která navazuje na přívoz a vede po trase z Nučniček přes Počaply a České Kopisty do Terezína.

Přívoz Nučničky Mapy - přívoz Nučničky 

Zázemí přívozu nabízí kryté posezení s výhledem na řeku, občerstvení a WC. K přívozu vede místní zpevněná komunikace a je zde možné krátkodobě parkovat. Plavidlo v ceně 2,5 mil. korun a o výkonu 50 koní dodal Petr Imramovský.  Přívoz je v provozu do konce října od 8:00 do 20:00.

Poznámka: Navigace k přívozu schází. Pro zájemce o přívoz nabízíme pohled na mapu, kde je příjezdová komunikace k řece vyznačena na konci obce Nučničky v pohledu směrem na Libotenice. Mapa.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
0 0 hlasů
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 1,35110 s | počet dotazů: 212 | paměť: 33282 KB. | 19.08.2022 - 15:32:47