Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Rozčarování | Futurama

Ukončení oslav Ukončení oslav 750 let města a související dopravní opatření v Českých Budějovicích


Zakončení oslav se uskuteční v pátek 20. listopadu 2015, tedy v předvečer dne, kdy se v Budějovicích tradičně připomínal svátek Panny Marie Budějovické, která je více než 500 let patronkou města. Zájemci mohou ve dnech 20., 21. a 22. listopadu navštívit studniční kapli dominikánského kláštera, kde bude vystaven originál středověkého obrazu Panny Marie Budějovické.

Slavnostní zakončení oslav v podobě multimediálního představení MAGICKÉ BUDĚJOVICE zajistí českobudějovická agentura Art4promotion.

S akcí souvisí i nutná dopravní opatření a regulace  osvětlení. Ohledně uzavírek je nutné počítat s tím, že ve dnech 17. až 19. listopadu dojde k záboru veřejného prostranství před radnicí a na přilehlém rohu náměstí, kde budou realizovány technické přípravy.

Dne 17. listopadu bude zrušena část parkovacího stání na straně náměstí Přemysla Otakara II. mezi radnicí a ulicí Karla IV.

Ve dnech 18. a 19. listopadu pak bude tato část parkoviště uzavřena zcela. 20. listopadu, tedy v den akce, bude od 11 hodin do půlnoci průjezd náměstím uzavřen zcela. Uzavírka ulice Radniční a Česká až po ulici Piaristická bude vyvolána nutností zřízení dočasného vyhrazeného parkoviště pro účinkující a pořadatele. V pátek 20. listopadu od 19 do 20 hodin bude zhasnuto veřejné osvětlení na náměstí Přemysla Otakara II. a v ulicích Biskupská po Širokou, Radniční, Piaristická, U Černé věže po Hroznovou a Kanovnická.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 1,70712 s | počet dotazů: 204 | paměť: 34636 KB. | 24.03.2023 - 04:39:26