Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Domacírady

Ukončení oslav Ukončení oslav 750 let města a související dopravní opatření v Českých Budějovicích

Zakončení oslav se uskuteční v pátek 20. listopadu 2015, tedy v předvečer dne, kdy se v Budějovicích tradičně připomínal svátek Panny Marie Budějovické, která je více než 500 let patronkou města. Zájemci mohou ve dnech 20., 21. a 22. listopadu navštívit studniční kapli dominikánského kláštera, kde bude vystaven originál středověkého obrazu Panny Marie Budějovické.

Slavnostní zakončení oslav v podobě multimediálního představení MAGICKÉ BUDĚJOVICE zajistí českobudějovická agentura Art4promotion.

S akcí souvisí i nutná dopravní opatření a regulace  osvětlení. Ohledně uzavírek je nutné počítat s tím, že ve dnech 17. až 19. listopadu dojde k záboru veřejného prostranství před radnicí a na přilehlém rohu náměstí, kde budou realizovány technické přípravy.

Dne 17. listopadu bude zrušena část parkovacího stání na straně náměstí Přemysla Otakara II. mezi radnicí a ulicí Karla IV.

Ve dnech 18. a 19. listopadu pak bude tato část parkoviště uzavřena zcela. 20. listopadu, tedy v den akce, bude od 11 hodin do půlnoci průjezd náměstím uzavřen zcela. Uzavírka ulice Radniční a Česká až po ulici Piaristická bude vyvolána nutností zřízení dočasného vyhrazeného parkoviště pro účinkující a pořadatele. V pátek 20. listopadu od 19 do 20 hodin bude zhasnuto veřejné osvětlení na náměstí Přemysla Otakara II. a v ulicích Biskupská po Širokou, Radniční, Piaristická, U Černé věže po Hroznovou a Kanovnická.


Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 1,52381 s | počet dotazů: 168 | paměť: 60825 KB. | 21.10.2021 - 11:19:20
X