Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Rozčarování | Futurama

Údolím řeky Sázavy pojede Posázavský pacifik


0 0 hlasů
Hodnocení článku

V sobotu 7. července 2007 vyjede z Prahy hl. nádraží parní vlak sestavený z historických vozů s dřevěnými lavicemi a tažený parní lokomotivou z roku 1917. Součástí vlaku bude i služební vůz pro přepravu kol, lodí a kočárků i bufetový vůz. Na trase čeká na cestující několik zajímavých turistických atrakcí. V Jílovém u Prahy bude kromě muzea těžby zlata  otevřena i prohlídková trasa ve středověké štole sv. Josefa. Zájemci o vojenskou techniku budou moci navštívit vojensko-historické muzeum Lešany u zasávky Krhanice. Na návštěvníky čeká i hrad Český Štenberk.

Jízdní řád:

odjezd                                      příjezd

9.44       Praha hl. nádraží        20.11

9.50       Praha Vršovice            20.06

10.06     Praha Braník               –

10.17     Praha Zbraslav           –

10.29     Vrané nad Vltavou      –

10.41     Davle

10.47     Petrov u Prahy

10.55     Luka pod Medníkem

11.03     Jílové u Prahy

11.16     Krhanice

11.23     Týnec nad Sázavou

11.42     Čerčany                     19.15

12.42     Hvězdonice                18.36

12.47     Chocerady                 18.31

13.02     Samechov                  18.26

13.06     Stříbrná Skalice          18.22

13.15     Sázava – Černé Budy  18.13

13.33      Ledečko                     17.57

13.47     Český Šternberk         17.43

14.01     Kácov                          17.29

 

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
0 0 hlasů
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře

Další články z IZDoprava.cz

  • Příjezd k Obchodnímu centru Galerie Butovice17. srpna 2018 Příjezd k Obchodnímu centru Galerie Butovice
  • Dopravu v Itálii omezí stávky24. července 2019 Dopravu v Itálii omezí stávky Ve středu 24. července 2019 bude v Itálii v různých časových intervalech (převážně během dne) přerušena veřejná doprava – vlaky, autobusy, metro atd. Zejména ve velkých italských městech […]
  • Začíná realizace Projektu dopravního informačního systému.18. prosince 2005 Začíná realizace Projektu dopravního informačního systému. Představitelé ministerstva dopravy, Ředitelství silnic a dálnic a Českého rozhlasu podepsali smlouvu o spolupráci při budování Jednotného systému dopravních informací, který by měl sloužit […]
  • Festival FIJO 2012 proběhne v centru Chebu6. června 2012 Festival FIJO 2012 proběhne v centru Chebu V souvislosti s pořádáním hudebního festivalu FIJO 2012 dojde v termínu od 28. června do 1. července k uzavření provozu na náměstí Krále Jiřího z Poděbrad a v Jateční ulici. Objízdná trasa […]
  • Obchvat Holešova bude otevřen pro dopravu do konce srpna26. srpna 2013 Obchvat Holešova bude otevřen pro dopravu do konce srpna O dva měsíce se podařilo zkrátit původně plánovaný termín objížďky mezi Holešovem a Dobroticemi. Motoristé budou moci jezdit po novém obchvatu v obou směrech už v pátek 30. Srpna 2013. […]
  • Kočí12. dubna 2003 Kočí Dřevěný mostek je postavený před vchodem do dřevěného kostela ve vesnici Kočí asi 5km východně od Chrudimi. Kočí Umístění: […]
  • Den otevřených dveří na Fakultě stavební ČVUT Praha9. října 2012 Den otevřených dveří na Fakultě stavební ČVUT Praha Den otevřených dveří proběhne ve středu  24.října 2012 od 9:00 do 15:00 hodin v budově Fakulta stavební ČVUT v Praze, Thákurova 7, Praha 6 Dejvice. Zájemci o studium budou mít možnost […]
  • Evropské peníze pomohou opravit krajské silnice7. prosince 2010 Evropské peníze pomohou opravit krajské silnice Liberecký kraj bude opravovat deset úseků silnic ve spolupráci s Královehradeckým a Pardubickým krajem. Z evropského operačního programu NUTS Severovýchod půjde na rekonstrukce silnic 850 […]
  • Dočasná výluka vlaků na trati mezi Prahou a Berounem14. července 2014 Dočasná výluka vlaků na trati mezi Prahou a Berounem Od 14. července od půlnoci nepřetržitě do 23. července do 23.59 bude probíhat výluka SŽDC v úseku Praha-Smíchov – Rudná u Prahy – Beroun. České dráhy nahradí všechny vlaky v úseku […]
  • V Havlíčkově Brodě budují novou cyklostezku27. srpna 2015 V Havlíčkově Brodě budují novou cyklostezku Síť cyklistických stezek v Havlíčkově Brodě se zdokonalí a rozšíří. Během letošního roku začne město budovat stezku pro pěší a cyklisty podél Lidické ulice. „Novou stezku podél Lidické […]
Stránka načtena za 1,14311 s | počet dotazů: 200 | paměť: 33272 KB. | 19.08.2022 - 15:55:11