Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Rozčarování | Futurama

Turistické autobusy jezdí do Jeseníků


0 0 hlasů
Hodnocení článku

Společnost Veolia Transport Morava a. s. (VTM), největší autobusový dopravce v Moravskoslezském kraji, zavedla od 2. června pro turisty a ostatním zájemce novou službu, kterou jsou Turistické autobusy Jeseníky. V neděli 10.června 2012 vyjede linka z Ostravy na Ovčárnu a na stejný cíl vyjel autobus o minulém víkendu ze Šumperku.

Linka ze Šumperku vyjíždí v 7.04 hodin. Autobus jede dál přes Velké Losiny, Kouty nad Desnou, Červenohorské sedlo, Bělou pod Pradědem, Vrbno pod Pradědem, Karlovu Studánku a na Ovčárnu, kam dorazí ve čtvrt na deset. Linka z Ostravy směřuje po trase přes Opavu, Bruntál, Malou Morávku a Karlov. Zpět z Ovčárny se autobusový spoj vrací v půl páté odpoledne, příjezd na autobusové nádraží v Ostravě je plánován v 18.57 hodin.

Turistické autobusy pojedou v červnu a září o víkendech a státních svátcích, v červenci a srpnu pak každý den. Cena jízdného je dle běžného ceníku VTM. Jízdenky si cestující zakoupí u řidiče při nástupu do autobusu a místa není třeba rezervovat. Přeprava jednoho dítěte do šesti let je v doprovodu staršího cestujícího zdarma. Děti ve věku šesti až patnácti let mají nárok na poloviční jízdné. Podrobnější informace o nově nabízené službě naleznete na adrese:    

http://morava.veolia-transport.cz/ostatni/aktuality/turisticke-autobusy-jeseniky-od-2-6-2012/

 nebo na čísle telefonního centra 844 555 888.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
0 0 hlasů
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 1,19147 s | počet dotazů: 223 | paměť: 76555 KB. | 04.12.2022 - 03:54:13