Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Rozčarování | Futurama

TSK Praha zahájila pravidelné čištění komunikací v Praze!


0 0 votes
Hodnocení článku

Čištění ulic v Praze vyžaduje trvalou pozornost majitelů parkujících automobilů v pražských ulicích. Nerespektování zákazové značky umístěné v ulici před termínem čištění se nevyplácí!

Bloková čištění komunikací byla zahájena 2. dubna 2009 a každý den vyjíždí čistící stroje do několika ulic v hlavním městě. Řidiči, kteří nerespektují zákazové značky umístěné před termínem úklidu, nemusí své vozidlo nalézt na svém místě. Zpravidla končí na některém z pražských  odtahových parkovišť. Řidiče tak čeká ztráta času při hledání auta a také ztráta finanční! TSK hl. města Prahy má zájem předávat řidičům včas informace o plánovaném úklidu a na svých internetových stránkách je umístěn vyhledávač, který umožní vyhledat přesný termín čištění ulice podle názvu ulice nebo dle termínů. Novinkou pro obyvatele města je v letošním roce možnost   odesílání informace prostřednictvím SMS do mobilního telefonu.

Kdo se alespoň jednou dostal do situace, kdy mu myl odtažen automobil z důvodů blokového čištění, ten může takovou službu docenit. Za odtah vozidla se totiž v Praze platí 1300,- Kč a za první den parkovného na odtahovém parkovišti 150,- Kč! A to nepočítáme ztracený čas a zničené nervy při hledání odtaženého auta!

Související článek z roku 2007


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
0 0 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 0,96038 s | počet dotazů: 194 | paměť: 36025 KB. | 07.06.2023 - 10:07:09