Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Domacírady

TSK Praha dala do provozu nové webové stránky

Nová grafická podoba umožnila výraznější oddělení  informací o pražské dopravě a vlastní činnosti organizace. V sekci určené pražské dopravě doporučujeme především přehled dopravních kamer, které umožňují aktuální pohled na vybrané křižovatky a komunikace v Praze. Informace z kamer můžete doplnit  o informace týkající se hustoty dopravy na vybraných úsecích. V zimním období doporučujeme využívat informace z meteočidel. Praha se vyznačuje velkou rozlohou a rozdílem nadmořské výšky. Proto se mohou údaje na meteočidlech v různých částech Prahy výrazně lišit a odlišné mohou být i jízdní podmínky na komunikacích.

Rozšíření nabídky se týká sekce Hlášení poruch. Všímavý člověk může poslat informaci o závadách, které se mohou na komunikacích vyskytovat. Nejde jen o závady na vozovce, ale nahlásit je možné závady na dopravním značení, světelné signalizaci i na mostech a vpustích.

V sekci služba motoristům jsou také základní údaje o parkovištích P+R a lze  předpokládat, že se informace budou postupně doplňovány a aktualizovány.

Zájemci o informace z oblasti cyklistické dopravy se mohou podívat na přehled projíždějících cyklistů ve vybraných místech na pražských cyklotrasách.

Na stránkách věnovaných činnosti TSK je pro čtenáře připraven přehled všech pracovišť včetně mapového podkladu.

Více na stránkách TSK Praha .

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 1,30391 s | počet dotazů: 166 | paměť: 62155 KB. | 02.12.2021 - 23:56:37
X