Partnerské stránky: Simpsonovi.Blog | Rick a Morty | Domacírady

Testování tunelů na Pražském okruhu si vyžádá omezení dopravy!

Od soboty 23.8.2014 od 14.00 hodin do neděle 24.8.2014  do 12.00 hodin, budou probíhat veškeré dopravně bezpečnostní zkoušky v Lochkovském a Komořanském tunelu na Pražském okruhu. Ředitelství silnic a dálnic uzavře v uvedeném čase obě tunelové trouby. Při kompletní uzavírce proběhnou zároveň i práce spojené s údržbou tunelů jako je mytí a kontrola kamer, detekčních zařízení, kontrola přenosu dat, prověření technického stavu tunelů, apod. Pokud veškeré testování a zkoušky proběhnou bezproblémově a Magistrát hl. města Prahy vydá rozhodnutí o zprovoznění tunelu, budou obě tunelové trouby zprůjezdněny v neděli 24. 8. 2014, aby mohl být uvolněn provoz pro nedělní odpolední a večerní dopravu. „Musíme prověřit požárně bezpečnostní zařízení a to nejen jednotlivě, ale také v návaznosti na řídicí systém tunelů na Pražském okruhu. Kromě funkčnosti zabezpečení tunelů využijeme samozřejmě kompletní uzavírky tunelů k pravidelné servisní činnosti. Objízdná trasa bude po dobu uzavírky vedena po vnitřním městském okruhu, tedy Jižní spojce,“ říká Soňa Křítková, pověřená vedením ŘSD ČR.

Vedení dopravy: ve směru od Černého mostu směr Plzeň bude vedena po Jižní spojce k Barrandovskému mostu přes ulici K Barrandovu a na Pražský okruh (dále SOKP) bude vyvedena na exitu Slivenec.

Vedení dopravy ve směru od D5 na D1 a D11 bude z SOKP svedena na exitu Slivenec a bude vedena přes ulici K Barrandovu k Barrandovskému mostu a po Jižní spojce.

Vedení dopravy ve směru od Strakonic (I/4) směr D1 bude doprava vedena skrz MÚK Zbraslav po ulici Strakonická směrem k Barrandovskému mostu.

Vedení dopravy ve směru od Strakonic na D5 bude doprava vedena skrz MÚK Zbraslav, dále po silnici I/4 až na křižovatku silnic I/4 – II/101, dále po silnici II/101 a II/599 přes Radotín a na MÚK Lochkov se napojí na SOKP.

Zdroj: ŘSD

 


Další články z IZDoprava.cz

Stránka načtena za 2,80157 s | počet dotazů: 171 | paměť: 50290 KB. | 27.09.2021 - 15:22:51
X